NucleOSS

NucleOSS markasının üreticisi olan Şanlılar Ltd. Şti. 2001 yılında İzmir’de kurulmuş ve Türkiye’nin ilk dental implantını üretmiştir.


kurumsal emin

  

2001’de AR-GE çalışmalarına başlayan Şanlılar/NucleOSS, 3 yıllık Ar-Ge ve tasarımından sonra ilk prototipleri üretmiştir.2005 yılında AB’ye denetleme için başvurmuş; 2006 yılında Avrupa Birliğinden ISO 13485 ve CE belgeleri alarak üretime başlamış ve ürünlerini pazara sunmuştur.2009 yılında Türkiye'nin Türk Malı ibareli ilk dental implant ihracatını gerçekleştiren NucleOSS günümüzde 15’den fazla sayıda ülkeye ihracat yapmaktadır.

Titiz AR-GE çalışmalarının ve bilgi birikiminin, dünya standartlarındaki hassas üretim protokolü ile birleştirerek sizler için üretilmektedir.

Operasyon kalitesini yükseltmek ve daha konforlu tedavi süreçleri sağlamak için kaliteli ve yenilikçi ürünler tasarlamakta, geliştirmekte ve sizlerle buluşturmaktayız.

Devam eden AR-GE çalışmalarının etkinliğini arttırmak için kurduğumuz TFI Academy aracılığı ile, klinisyen ve akademisyen hekimlerimizle bilgi, deneyim ve bilimsel veriler ve araştırmalarımızı paylaşmaktayız.

NucleOSS olarak, şeffaf, etik, ilkeli yönetimle güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı üretimi benimsemekteyiz. İlerlemenin ve büyümenin birinci koşulu olarak; değişime açık ve yenilikçi yaklaşımımız çerçevesinde her gün daha fazla çalışmaktayız.

Önceliğimiz olan; insana değer veren yönetim ve üretim anlayışımızla; yeni ürünler tasarlıyor, sürekli değişiyor ve gelişiyoruz.

Go to top