Hakkımızda

NucleOSS size güzel bir gülüş kazandırmayı hedefleyen, dünya standartlarında bir dental implant sistemidir.

Şanlılar Ltd. Şti. 2001 yılında İzmir’de kurulmuş ve Türkiye’nin ilk dental implantını üreterek, bir dünya markası olan NucleOSS diş implant sistemine hayat vermiştir.

Titiz AR-GE çalışmalarımızı ve bilgi birikimimizi, dünya standartlarındaki hassas üretim protokolü ile birleştirerek, sizler için en iyi, en bio uyumlu ve en temiz diş implantlarını geliştirdik. Operasyon kalitesini yükseltmek ve daha konforlu tedavi süreçleri sağlamak için kaliteli ve yenilikçi ürünler tasarlamakta, geliştirmekte ve sizlerle buluşturmaktayız.

Devam eden AR-GE çalışmalarının etkinliğini arttırmak için kurduğumuz Together for Implantology Academy (TFI Academy) ile klinisyen ve akademisyen hekimlerimizle bilgi, deneyim, bilimsel veriler ve araştırmalarımızı paylaşmaktayız.

NucleOSS İmplantlarının ezber bozan kalite fiyat dengesi daha güzel bir gülüş sahibi olmak isteyen hastalarımız ve gülümseten hekimlerimiz için özenle planlandı.

NucleOSS ailesi olarak önceliğimiz insana verilen değerdir. Bu anlayışla ilkeli, etik, şeffaf yönetim anlayışı ile kalite ve müşteri odaklı üretimi benimsemekteyiz. Büyüme ve ilerlemenin birinci koşulu olan değişime açık ve yenilikçi yaklaşımımız çerçevesinde her gün daha fazla çalışıyor, yeni ürünler tasarlıyor, sürekli büyüyor ve gelişiyoruz.

NucleOSS’un kuruşundan beri yenilikçi çözümler, güvenilir ve rekabetçi ürünlerin geliştirilmesi konularında tutkuyla çalışmaktayız.