T6 Standard | Kemik Seviyesi İmplant

Nucleoss T6 Standart Kemik Seviyesi İmplant

Modern ve estetik detaylarla tasarlanan T6 Standard kemik seviyesi implant; güvenli cerrahi protokolü ile hekime ve hastaya konforlu cerrahi süreci sunar. Geniş üst yapı yelpazesi ile cesur gülüşler kazandırır. Gülümseten tasarımları, ileri düzeydeki dayanım gücü ile öz güveninizi tazeler…

Zengin üst yapı seçenekleri, pratik uygulama seti, tescilli temiz yüzeyi ile özel olsun istedik. “Kalite – Fiyat” oranıyla EZBER BOZAN T6 kemik seviyesi implantı sizlerle buluşturduk.

T6 kemik seviyesi implant estetik tasarımı ve yüksek dayanım gücü ile hekimlerimizin ve hastalarımızın tedavi konforunu sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır. T6’nın tasarımsal özellikleri aşağıdaki gibidir:

  1. Vidanın gevşemesini önleyen vida-abutment bağlantı yüzeyi: Vida 30 Ncm ile sıkılmalıdır.
  2. Etkin platform switch
  3. Açılı temas bölgesi (20 °): Abutment’ a gelen kuvvetlerin (yan/dik) eşit şekilde gövdenin tamamına dağıtılmasını sağlar. Ayrıca yan kuvvetlerde, abutment mikro hareketini engeller.
  4. Daha fazla kemik için açılı yüzey
  5. Güçlü yan duvarlar
  6. Açılı temas bölgesi (15°): Abutmentdan gelen dik kuvvetler, boyun bölgesinden daha aşağıdaki (H=2.0mm) bu bölgede karşılanır. Olası kemik erimesi durumunda; açığa çıkan boyun bölgesi, derindeki ikinci temas bölgesi sayesinde daha az etkilenir.
  7. Mikro yivler
  8. Çift sarmal (double thread) ve reverse butterss vida adımı sayesinde implant , hazırlanan yuvaya daha hızlı ve daha az tur sayınında yerleşir.
  9. Kesme yüzeyleri
  10. İmplant boyunca uzanan kemik toplanma alanı
Nucleoss T6 Kemik Seviyesi İmplant

Mail Listemize Kayıt Olun