Nucleoss Hikaye

Hikayemiz

Türkiye’nin güvenilir ilk yerli diş implant üreticisi NucleOSS, 2001 yılında Şanlılar Ltd. ŞTİ. tarafından İzmir’de kurulmuştur.

NucleOSS size güzel bir gülüş kazandırmak isteyen, yüksek standartlarda bir dental implant sistemidir. Kaliteli ürünü erişilebilir fiyatlarla sunan ve herkesin gülüşüne güvenmesini sağlayan bir marka olmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Titiz AR-GE çalışmalarımızı ve bilgi birikimimizi, dünya standartlarındaki hassas üretim protokolü ile birleştirerek, sizler için en iyi, en bio uyumlu ve en temiz diş implantlarını geliştirdik. Operasyon kalitesini yükseltmek ve daha konforlu tedavi süreçleri sağlamak için yenilikçi ürünler tasarlamakta, geliştirmekte ve sizlerle buluşturmaktayız.

Devam eden AR-GE çalışmalarının etkinliğini arttırmak için kurduğumuz Together for Implantology Academy (TFI Academy) ile klinisyen ve akademisyen hekimlerimizle bilgi, deneyim, bilimsel veriler ve araştırmalarımızı paylaşmaktayız.

NucleOSS ailesi olarak önceliğimiz insana verilen değerdir. Bu anlayışla ilkeli, etik, şeffaf yönetim anlayışı ile müşteri odaklı üretimi benimsemekteyiz.

Büyüme ve ilerlemenin birinci koşulu olan değişime açık yaklaşımımız çerçevesinde her gün daha fazla çalışıyor, yeni ürünler tasarlıyor, sürekli gelişiyor ve sektörümüze katkı sağlıyoruz.

Mail Listemize Kayıt Olun