KURUMSAL

NucleOSS

NucleOSS markasının üreticisi olan Şanlılar Ltd. Şti. 2001 yılında İzmir’de kurulmuş ve

Türkiye’nin ilk dental implantını üretmiştir.

Titiz AR-GE çalışmalarının ve bilgi birikiminin, dünya standartlarındaki hassas üretim protokolü ile birleştirerek sizler için üretilmektedir.

Tüm çalışanlarının kalite sorumluluğunu paylaşması, paydaşların isteklerinin karşılanarak tatmini, müşterilerine en mükemmel ürünün ve satış sonrası hizmetin zamanında, uygun fiyatlar ile sunulması ve beklentilerin ötesine geçilmesi amacı doğrultusunda şekillendirilmiş olup aşağıda sıralanan ana başlıkların uygulanmasını şart koşar.

  • Disipliner kalite, teknoloji ve hassas hijyen uygulamalar ile oral bölgede hastalara sağlık kazandırarak yaşam konforunu iyileştirmek,
  • Ürünlerde güvenlik ve kalite unsurlarını ön planda tutarak sadece ürün değil, güvenlik ve kalite sunmak,
  • Ulusal ve uluslararası yasa ve düzenlemelerin gerektirdiği hususları tüm süreçlerde uygulamak,
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürdürerek her defasında tanımlanan ürünü aynı kalitede üretmek,
  • Sektörü ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ülke pazarına yenilikler kazandıran öncü firma olmak,

İleri teknoloji tasarımlar yaparak hekimler için operasyonları, hastalar için iyileşme sürecini basite indirgeyen ürünler üreten bir firma olmak.

Vizyon ve Misyon

Misyon

Güzel bir gülüş tasarlamak, hastalarımızın ve hekimlerimizin konforlarını iyileştirmek için işimizi tutkuyla, aşkla, azimle, buluşla, saygıyla, bilgi birikimiyle, dinamizmle, yüksek kaliteyle ve takım ruhuyla yapıyoruz.

Vizyon

“Gelecek İçin Gülümset”

Güzel bir gülüş herkesin hakkı! NucleOSS implant sistemlerinin ezber bozan tasarım, fiyat ve kalitesi ile estetik dişçilik dünyasının seçkin tercihi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.